ORDINACE VYHRAZENÁ VÝHRADNĚ

KOČIČÍM PACIENTŮM

 

Vzhledem k tomu, že kočičí pacienti jsou velmi citliví na prostředí, ve kterém jsou vyšetřeni, ošetřeni, je již delší dobu u nás zařízená jedna ordinace výhradně pro kočičí pacienty. Snažíme se maximálně eliminovat jejich stres, který mnohdy spustí některá onemocnění. 

 

Hladina progesteronu u fen

Provádíme rychlé a přesné vyšetření hladiny progesteronu u fen z krve krevním analyzátorem Fuji.

Odběr krve a analýza vzorku trvá 10-20 minut.
Test je určen k detekci říje a určení nejoptimálnějšího termínu krytí.

 

Registrace čipovaného zvířete


Pokud jsme vám my nebo některé jiné veterinární zařízení čipovalo vašeho mazlíčka, je nutné následně zvíře s čipem zaregistrovat. To je na majiteli každého čipovaného zvířete. A protože se nám už několikrát stalo, že čipované zvíře nebylo nikde registrované, zveřejňujeme adresy, kde zvířátko můžete zaregistrovat. Odkazů je několik a je jen na vás, zda budete registrovat jen na některé vámi zvolené adrese nebo na všech. Registrací zavedete zvířátko s čipem do registru a následně je možné zvířátko dohledat a eventuelně zjistit majitele.

http://www.narodniregistr.cz/

http://www.backhome.cz/

http://www.identifikace.cz/

http://www.czpetnet.cz/

http://www.iftaregistr.cz/

Péče o chrup

Vláknová stomatologie je dynamicky se rozvíjející odvětví záchovné stomatologie umožňující vytváření estetických a zároveň mimořádně pevných konstrukcí. Umožňujíc zachování i malých zbytků tak unikátní tkáně jakou je zubní sklovina vychází vstříc  trendům moderní stomatologie, která klade důraz na minimální invazivitu.
Tímto způsobem je možno vytvářet korunky, můstky, čepy, dostavby, kořenové nástavby, periodontální dlahy.
A to vše i ve VETERINÁRNÍ STOMATOLOGII.

Dostavba horního levého špičáku u kocoura:

CESTOVÁNÍ

Vectra 3D

Image

Image

Zpevnění horních řezáků při parodontóze

Pes s pokročilou parodontózozou se silným nánosem zubního kamene  - hrozila extrakce (vytažení) horních čtyř řezáků, následkem toho by pak postupem času bylo uvolnění a ztráta řezáků dolních. V souvislosti s problémem parodontózy u zvířat je nejen nechutenství, ztráta nálady, ale i riziko dalších problémů spjatých se zánětem dásní.

U psa jsme ultrazvukem odstranili zubní kámen, zuby vyleštili a přikročili jsme ke zpevnění a fixaci zubů periodontální dlahou.

Zákrok trval 2 hodiny a výsledkem je zpevnění horních řezáků tak, aby nemusely být vytaženy, nyní plnohodnotně plní svou funci.

 

Čipování psů a koček

 

Klikněte zde pro úpravu nadpisu

Klikněte zde pro úpravu textu.